HTML5 Media (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Loop
pl: Pętla

en: Template
pl: Szablon

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie
