HTML5 Media (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Loop
tr: Döngü

en: Template
tr: Şablon

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Media Player
tr: Medya Oynatıcısı
