HTML5 Media (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
