HTML5 Media (7.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Loop
gl: Bucle

en: Template
gl: Modelo

en: Autoplay
gl: Reproducción automática
