HTML5 Media (7.x-1.1-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Loop
ar: حلقة

en: Template
ar: القالب

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
