HTML5 Media (7.x-1.1-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Debug Mode
id: Mode Debug

en: Loop
id: Pengulangan

en: Autoplay
id: Putar otomatis
