HTML5 Media (7.x-1.1-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Loop
nl: Lus

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Preload
nl: Vooraf laden
