HTML5 Media (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Template
lt: Šablonas

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Media Player
lt: Media grotuvas
