HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Article
ast: Artículu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Menu
ast: Menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Site information
ast: Información del situ
