HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Article
eo: Artikolo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Menu
eo: Menuo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Site information
eo: Retejaj informoj

en: Search form
eo: Serĉformularo
