HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Markup
eu: Marka

en: Article
eu: Artikulua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Menu
eu: Menua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Site information
eu: Gunearen informazioa

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Number field
eu: Zenbaki eremua

en: Search block
eu: Bilaketa blokea

en: Contact forms
eu: Kontaktu formularioak

en: - Use default -
eu: - Lehenetsia erabili -
