HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Markup
fa: نشانه گذاری

en: Article
fa: مقاله

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Menu
fa: منو

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: User registration
fa: ثبت نام کاربر

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: Search block
fa: بلوک جستجو

en: Submitted by !username on !datetime
fa: ارسال شده توسط !username در !datetime

en: Contact forms
fa: فرم‌های تماس

en: - Use default -
fa: -استفاده از پیش فرض-
