HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Markup
fr: Balisage

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: User registration
fr: Inscription de l'utilisateur

en: Site information
fr: Informations

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Search form
fr: Formulaire de recherche

en: Number field
fr: Champ nombre

en: URL field
fr: Champ URL

en: Search block
fr: Bloc de recherche

en: Submitted by !username on !datetime
fr: Soumis par !username le !datetime

en: Contact forms
fr: Formulaires de contact

en: - Use default -
fr: - Utiliser la valeur par défaut -
