HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Markup
he: מרקאפ

en: Article
he: כתבה

en: - None -
he: - ללא -

en: Menu
he: תפריט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: User registration
he: רישום משתמשים

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Number field
he: שדה מספר

en: Search block
he: בלוק חיפוש

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Contact forms
he: טופסי קשר

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -
