HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Article
ht: Atik

en: - None -
ht: - Vid -

en: Footer
ht: Pye paj

en: Site information
ht: Enfomation sit la

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la
