HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Article
it: Articolo

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: User registration
it: Registrazione utente

en: Site information
it: Informazioni sul sito

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Search form
it: Form di ricerca

en: Number field
it: Campo numerico

en: Search block
it: Blocco di ricerca

en: Submitted by !username on !datetime
it: Inviato da !username il !datetime

en: Contact forms
it: Moduli di contatto

en: - Use default -
it: - Usa predefiniti -
