HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Markup
ja: マークアップ

en: Article
ja: 記事

en: - None -
ja: - なし -

en: Menu
ja: メニュー

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: User registration
ja: ユーザー登録

en: Site information
ja: サイト情報

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: Number field
ja: 数値フィールド

en: Search block
ja: 検索ブロック

en: Submitted by !username on !datetime
ja: 作成者:!username 作成日:!datetime

en: Contact forms
ja: コンタクトフォーム

en: - Use default -
ja: - デフォルトを使用 -
