HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Article
km: អត្ថបទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Site information
km: ព័ត៌មាន​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Search block
km: ប្លុក​ស្វែង​រក

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime
