HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Article
ku: وتار

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Menu
ku: پێڕست

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Site information
ku: زانیاریی ماڵپەڕ

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Search block
ku: بلۆکی گەڕان
