HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Menu
mn: Цэс

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл
