HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Markup
nl: Opmaak

en: Article
nl: Artikel

en: - None -
nl: - Geen -

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: User registration
nl: Gebruikersregistratie

en: Site information
nl: Websitegegevens

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Number field
nl: Nummerveld

en: URL field
nl: URL-veld

en: Search block
nl: Zoekblok

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Contact forms
nl: Contactformulieren

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -

en: Email field
nl: E-mailveld
