HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Article
nn: Artikkel

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Site information
nn: Opplysningar om nettstaden

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.
