HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Article
ps: مقاله

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Site information
ps: پاڼې مالومات

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Search form
ps: پلټون فورمه
