HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Article
sk: Článok

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Site information
sk: Informácie o web stránke

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Search block
sk: Vyhľadávací blok

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Contact forms
sk: Kontaktné formuláre

en: - Use default -
sk: - Použiť predvolené -
