HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Markup
vi: Mã định dạng

en: Article
vi: Bài viết

en: - None -
vi: - Không -

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Site information
vi: Thông tin website

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Search block
vi: Khối tìm kiếm

en: Submitted by !username on !datetime
vi: !username gửi vào !datetime

en: Contact forms
vi: Các biểu mẫu liên hệ
