HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Article
af: Artikel

en: - None -
af: - Geen -

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Search form
af: Soekvorm

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime
