HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Article
bg: Статия

en: - None -
bg: - Не -

en: Menu
bg: Меню

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime
