HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Menu
bs: Meni

en: Site information
bs: Informacije o web stranici

en: Search form
bs: Forma za pretragu
