HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Markup
ca: Marcatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Menu
ca: Menú

en: Open URL in a New Window
ca: Obre la URL en una nova finestra

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: User registration
ca: Registre d'usuari

en: Site information
ca: Informació del lloc web

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Number field
ca: Camp numèric

en: Search block
ca: Bloc de cerca

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Contact forms
ca: Formularis de contacte

en: - Use default -
ca: - Usa el predeterminat -

en: Provides a set of tools to allow sites to be built using HTML5.
ca: Proporciona un conjunt d'eines que permeten que es puguin construir llocs en HTML5.
