HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Site information
dz: ས་ཁོངས་བརྡ་དོན་

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
