HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Article
hy: Հոդված

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ
