HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Article
ka: სტატია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Menu
ka: მენიუ

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე
