HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Markup
kk: Белгілер

en: Article
kk: Мақала

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Menu
kk: Мәзір

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Search form
kk: Іздестіру формасы
