HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Markup
kn: ಗುರುತು

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Site information
kn: ಸೖಟಿನ ಬಗ್ಗೆ ಮಾಹಿತಿ
