HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime
