HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Markup
ne: मार्कअप

en: Article
ne: लेख

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: URL
ne: यूआरएल

en: Menu
ne: मेनु

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Search form
ne: खोजी फारम
