HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Markup
te: మార్కప్

en: Article
te: వ్యాసం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Menu
te: మెనూ

en: Site information
te: సైటు సమాచారం
