HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Markup
uk: Розмітка

en: Article
uk: Стаття

en: - None -
uk: - Немає -

en: URL
uk: URL-адреса

en: Menu
uk: Меню

en: Open URL in a New Window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: User registration
uk: Реєстрація користувача

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Number field
uk: Числове поле

en: Search block
uk: Блок пошуку

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Contact forms
uk: Контактні форми

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -

en: Aside
uk: Ззовні

en: Nav
uk: Навігація
