HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Markup
ur: مارکاپ

en: Article
ur: مضمون

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Menu
ur: مینیو

en: Header
ur: ہیڈر

en: Site information
ur: ویب سائٹ کی معلومات
