HTML5 Tools (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Markup
be: Код

en: Article
be: Артыкул

en: - None -
be: - Нічога -

en: Menu
be: Меню

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Site information
be: Інфармацыя пра сайт

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Number field
be: Лікавае поле

en: Search block
be: Пошук не даступны

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Contact forms
be: Кантактныя фармуляры (формы)
