HTML5 Tools (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གནས་ཚུལ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Search block
bo: ལྷུ་ལག་འཚོལ་བཤེར

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: - Use default -
bo: -སྔར་ཡོད་དེ་སྤྱོད་པ-
