HTML5 Tools (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Markup
cs: Značkování

en: Article
cs: Článek

en: - None -
cs: - Nic -

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Number field
cs: Číselné pole

en: Search block
cs: Vyhledávací blok

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Contact forms
cs: Kontaktní formuláře

en: - Use default -
cs: - Použít výchozí -
