HTML5 Tools (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Article
hr: Članak

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Site information
hr: Informacije o lokaciji

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Search block
hr: Blok pretrage

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime
