HTML5 Tools (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Article
is: Grein

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Menu
is: Valmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Site information
is: Upplýsingar vefs

en: Search form
is: Leitarform

en: - Use default -
is: - Nota sjálfgefið -
