HTML5 Tools (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Site information
pa: ਸਾਈਟ ਜਾਣਕਾਰੀ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
