HTML5 Tools (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Article
pt: Artigo

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Site information
pt: Informação do sítio

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Search form
pt: Formulário de pesquisa

en: Number field
pt: Campo de número

en: Contact forms
pt: Formulários de contacto

en: - Use default -
pt: - Usar o predefinido -
