HTML5 Tools (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Markup
ro: Cod HTML

en: Article
ro: Articol

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Menu
ro: Meniu

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: User registration
ro: Înregistrare utilizator

en: Site information
ro: Informațiile site-ului

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Number field
ro: Câmp numeric

en: URL field
ro: câmp URL

en: Search block
ro: Bloc Căutare

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime

en: Contact forms
ro: Formulare de contact

en: - Use default -
ro: - Utilizare implicit -
