HTML5 Tools (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Article
sl: Članek

en: Menu
sl: Meni

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Search form
sl: Iskalnik
