HTML5 Tools (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Menu
sq: Menuja

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Site information
sq: Informacionet e sajtit

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
