HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: User registration
da: Brugerregistrering

en: Site information
da: Generel information

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Search form
da: Søgefelt

en: Number field
da: Nummerfelt

en: URL field
da: URL-felt

en: Search block
da: Søgeblok

en: Submitted by !username on !datetime
da: Indsendt af !username den !datetime

en: Contact forms
da: Kontaktformularer

en: - Use default -
da: - Brug standard -
